НовиниWild at Heart. Kachorovska та Ksenia Schnaider представили колаборацію
Кампанію зняли на природі в стилі road movie
Українські бренди Kachorovska та Ksenia Schnaider представили спільну капсульну колекцію Wild at Heart у стилі футуристичного вестерну. З 10 по 16 вересня вона буде представлена на Тижні моди в Нью-Йорку в шоу-румі Archetype на Мангеттені.
До колекції ввійшли 3 моделі взуття та сині і чорні легінси з вирізами. Взуття виконане з білих елементів: від підкладки до ниток та підошв із вишивкою. Малюнок сонця та чайок над морем вишили вручну на кожній парі.
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/xyg-Gjun-GJyTdWtUbntLg.jpg)
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/17KMu9-hFzfjM9rg1rratw.jpg)
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/Zt-4Rv09TJQD3lLJ-0JMkg.jpg)
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/v38lcqNLnI8GSnmZNQ2nvg.jpg)
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/RZHXuICUumDnK01_o7huqA.jpg)
Бренди зняли кампанію на природі в стилі road movie та присвятили її «свободі й утечі від міської бентеги й інформаційного забруднення». Колекцію продемонструвала Юлія Хромцова, режисером виступив Андрій Хіміч, а фотографкою – Анна Іконнікова.
«Це щоденник однієї подорожі до себе. Хотілося зробити історію з мандрівкою максимально реалістичною, такою, як є в кожної з нас. Із музикою під настрій. З настроєм, який є, без зайвого позування», – поділилася Марія Слензак, продюсерка проєкту.
Колекція вже доступна в магазинах і на сайті Kachorovska.
Коментарі
Підписатись