НовиниOnuka, Юля Юріна і Dakooka знялись у соціальному проєкті, який закликає взяти собаку з притулку
«DOG_MA: Нічні історії»
Українські виконавці стали частиною соціальної ініціативи DOG_MA, яка закликає не купувати собак, а брати з вулиці або притулку.
Ініціатива має намір змінити підхід до вибору домашнього улюбленця, адже часто люди купують тварин, замість того, аби подарувати сім’ю безпритульним. В межах ініціативи автори представили відео «DOG_MA: Нічні історії», у якому українські зірки, зокрема, Onuka, DJ Nastia, Юлія Юріна і Kadnay, проводять час разом з улюбленцями.
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/w_IpN3bbxJZi5sw7XsQ8fQ.jpg)
«Що важливіше? Щоб у вогонь і воду. Це не залежить від породи. Це незалежність від того, хто ти, у чому ти, де ти. Бути щасливими так просто», – йдеться у відео.
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/oz0ffw61y38ZBWQQXoHjKQ.jpg)
«DOG_MA: Нічні історії» – вже друге відео в межах ініціативи. Перша частина проєкту була представлена у 2019 році. Тоді у відео знялись alyona alyona, Alina Pash, СТАСІК і Apache Crew.
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/5FXcj08yiXbaQp0gnAFR0Q.jpg)
Як зазначає авторка проєкту Тася Плєшивцева, ідея змінити ставлення до «дворняг» виникла у неї під час подорожі Європою декілька років тому. Мовляв, тоді її вразило, що люди абсолютно різного віку і статусу мали за домашніх улюбленців звичайних дворових собак.
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/OJdRw_7xKMvYuv2li7fhNQ.jpg)
Коментарі
Підписатись