Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

Новини«Важко читати новини й виходити на корт». Еліна Світоліна пройшла у чвертьфінал Вімблдону-2024

Змагалася з чорною стрічкою через масований обстріл України

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла в чвертьфінал Вімблдону-2024. У двох сетах вона здолала китаянку Сінь Ю Ван із рахунком 6:2, 6:1.

Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Зазначають, що на матч Світоліна вийшла з чорною стрічкою на знак пам’яті жертв масованої ракетної атаки, яку росіяни завдали по Україні в понеділок, 8 липня.

Після гри, яка тривала 56 хвилин, тенісистка дала флеш-інтервʼю, під час якого не змогла стримати сліз. Вона зізналася, що через масований обстріл їй було важко зосередитися.

«Без сумніву, це була гарна гра. Але це був складний день для українців. Тому так, було не зовсім уже просто зосередитися на грі», – поділилася спортсменка.

Світоліна додала: «Від самого ранку було дуже важко читати новини, виходити на корт надзвичайно важко. Тож я рада, що зіграла й здобула перемогу».

Тенісистка втретє в карʼєрі дійшла до цього етапу Вімблдону, її найкращим результатом є півфінал турніру. У чвертьфіналі Світоліна зустрінеться з четвертою ракеткою світу, представницею Казахстану Єленою Рибакіною.