Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниЯрослава Магучіх удруге стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту

Ірина Геращенко – бронзова призерка

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту. Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

На змаганнях у Римі легкоатлетка здобула «золото», взявши планку 2,01 метра. Друге місце посіла сербська спортсменка Ангеліна Топич, яка зупинилася на позначці 1,97 метра.

Третьою стала інша українка – Ірина Геращенко. Вона завершила змагання з результатом 1,95 метра й уперше в карʼєрі здобула медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики на відкритому повітрі.

Магучіх удруге стала чемпіонкою Європи: уперше вона здобула перемогу на Євро у 2022 році. Також атлетка стала третьою в історії стрибункою у висоту, яка здобула понад дві нагороди на чемпіонатах Європи. До цього таке вдавалося лише іспанці Рут Бейтії й румунці Йоланді Балаш.

Нещодавно Магучіх виграла «золото» на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі. Тоді вона з другої спроби подолала позначку у 2 метри.