НовиниУ Харкові студенти влаштували протест проти свавілля охоронців парку
Причина – нещодавнє побиття двох студентів
6 вересня в харківському парку імені Шевченка відбувся протест проти свавілля місцевих охоронців. За оцінками «Суспільного», на протест вийшли близько сотні людей, серед яких переважна більшість – студенти.
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/ZbwXkdEvqoN4hc3D3hPNWw.jpg)
Протестувальники вимагали покарати охоронців парку, яких вважають винними у побитті двох студентів. Окрім того, ще однією вимогою було дозволити сидіти в парку на газонах.
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/Ihpg_SwOTkBV1BtYxkc2pg.jpg)
До людей вийшли представники охоронної організації. Заступник директора компанії Олег Черкашин заявив, що особи, які побили студентів, не є працівниками охоронної організації. «На відео немає жодного кадру, де наш охоронець когось б’є... Ми завтра передамо відео до відділку поліції. Обличчя видно чітко, дії видно чітко», – прокоментував Черкашин інцидент. Він також додав, що на газонах сидіти забороняється через ризик пошкодити систему поливу газону.
![](https://cdn.wonderzine.me/wonderzine.com.ua/post_image-image/YzrHysGsrk_JpGH32RgUlQ.jpg)
Після оголошення вимог протестувальники мирно проводили час поруч із пам’ятником Тарасові Шевченку. Вони читали, книги, співали пісні й грали в ігри.
Що трапилося?
Двоє студентів: 20-річний Сергій Шигида зі своєю подругою – стверджують, що 4 вересня їх побили представники охорони парку. За їхніми словами, дівчині раптово стало погано й, аби не чекати черги в жіночий туалет, вони вирішили скористатися чоловічим; саме такі дії обурили охоронців, і ті почали силоміць витягати звідти студентів. За цією справою відкрито провадження й наразі триває розслідування.
Фото: Катерина Переверзева
Коментарі
Підписатись